Новини

2023 рік2022 рік2021 рік2020 рік2019 рік2018 рік2017 рік2016 рік
Новорічна казка

20.12.2022 р.
Новорічна казка

Відео на дистанційний конкурс "Новорічна казка" для вихованців КЗО Дніпропетровської області. Наш заклад отримав почесне 1 місце!

Дитячі роботи

30.11.2022 р.
Відеозвіт дитячих робіт

Дитячі роботи наших вихованців на огляд декоративно-ужиткового мистецтва, присвяченого Міжнародному дню людей з інвалідністю

Збори колективу

01.11.2022 р.
Зміни в статусі закладу

Доводимо до вашого відома, що з 01.11.2022 Комунальний заклад освіти "Навчально-реабілітаційний центр "Веселка" Дніпропетровської обласної ради" здійснює свою діяльність як Комунальний заклад освіти "Спеціальна школа №10" Дніпропетровської обласної ради (дошкільне відділення) на підставі рішення Дніпропетровської обласної ради № 226-13/VIII від 14.10.2022

1 вересня 2022

01.09.2022 р.
З початком 2022-2023 навчального року

Шановні батьки, дорога наша дітвора! Вітаємо вас з початком нового навчального року! Нехай новий навчальний рік буде мирним, легким, яскравішим, ніж минулий. Навчання буде в дистанційній формі. Будемо разом вчитися, діяти, мріяти, працювати і перемагати. Жадаємо найскорішого вашого повернення в рідну і мирну Україну. Успіхів, удачі, здоров'я, терплячості і чудових результатів!

Випускники 2022

31.05.2022 р.
Випуск наших вихованців 2022 року

Вітаємо наших вихованців з маленькою подією - закінченням навчання в нашому центрі! Попереду кращі роки - школа. Хай буде щастя, успішне навчання, хороші вчителі, легке домашнє завдання, багато отриманих знань. Нехай кожен день буде радувати цікавим, корисним. Будьте здорові, успішні і мудрі.
Бажаємо піти в перший клас в мирній вільній Україні! Слава Україні!

Варіанти освіти

25.05.2022 р.
Варіанти здобуття дошкільної освіти для дітей з порушенням слуху

Травень – час, коли батьки обирають заклад освіти для своєї дитини, залежно від віку це дитячий садок або школа. Інститут спеціальної педагогіки і психології ім. М.Ярмаченка НАПН України представляє коротку характеристику існуючих варіантів здобуття дошкільної освіти дітьми з порушеннями слуху, які на сьогодні впроваджено в Україні.

Безпека життєдіяльності

23.05.2022 р.
Безпека життєдіяльності дитини в період літніх канікул

Принципи запобігання травматизму побутового різні, але головним з них є постійна турбота. Дорослі повинні виховувати в дітях обачливість і обережність. Особливо при поводженні з вогнем і небезпечними приладами. Не можна залякувати дитину, правильніше час-від-часу розповідати про різні нещасні випадки. З малятами треба бути постійно на сторожі, усувати з їхнього шляху небезпечні предмети, старшим дітям треба пояснювати небезпеку, яку таять в собі необдумані вчинки, доводити помилковість сумнівних уявлень про героїзм.
Безпека життєдіяльності

День вишиванки

19.05.2022 р.
Вітаємо з Днем Вишиванки!

Усе навколо завмирає, коли вдягаю вишиванку. Лиш серце радісно палає, мов промінь сонця на світанку.
Коли вдягаю вишиванку, немов в любові признаюся своїй країні ніжно й палко, вдягну і Господу молюся.
За мир та спокій в Україні! Щоб вишивані візерунки у долю кожної родини внесли приємні подарунки.

09.05.2022 р.
Попередження травмування дітей

Особливу увагу варто приділяти інформуванню дітей про знайдені невідомі предмети, які можуть нести небезпеку.

Великдень

24.04.2022 р.
Свято Великодня

Христос Воскрес! Нехай у серці панує лише світло, в будинку - затишок і добробут, у близьких - міцне здоров'я і радість у душі. Миру нам та світлого майбутнього!

Дитячі ігри для зняття напруження

01.04.2022 р.
Дитячі ігри для зняття напруження

Пропонуємо вам ігри для зняття напруження у дітей, які ви можете використовувати для розслаблення дітей ввечері, перед денним сном або після емоційного спалаху.

Підозрілі предмети на вулиці

28.03.2022 р.
Підозрілі предмети на вулиці

Фахівці цивільного захисту рекомендують вчителям і батькам обов’язково проводити з дітьми бесіди щодо поводження з невідомими предметами і пристроями. Під вибухонебезпечними предметами слід розуміти будь-які пристрої, засоби, підозрілі предмети, що здатні за певних умов вибухати.

День народження Т.Г.Шевченка

09.03.2022 р.
День народження Т.Г.Шевченка

9 березня виповнюється 208 років від дня народження українського поета, прозаїка, мислителя, живописця, графіка, етнографа та громадського діяча Тараса Шевченка. Шевченко став символом боротьби багатьох поколінь українців за свободу та незалежність, як у ХІХ та ХХ століттях, так і у ХХІ столітті, коли нова російська імперія вкотре намагається знищити все українське.
10 фраз Тараса Шевченка, які допомагають боротися за Україну:
- Боріться – поборете, Вам Бог допомагає! За вас правда, за вас слава, І воля святая!;
- Вогонь запеклих не палить;
- Свою Україну любіть. Любіть її… Во врем’я люте. В останню тяжкую минуту За неї Господа моліть;
- Наша дума, наша пісня, Не помре, не загине. Ось де, люди, наша слава, слава України!;
- Не вмирає душа наша, Не вмирає воля. Й неситий не виоре На дні моря поле;
- Любіться, чорнобриві, Але не з москалями, Бо москалі – чужі люди, Роблять лихо з вами;
- Якби ви вчилися так, як треба, то й мудрість була б своєю;
- Я так її, я так люблю мою Україну убогу, що проклену святого Бога, за неї душу погублю!;
- В своїй хаті своя й правда, І сила, і воля;
- І возвеличимо на диво І розум наш, і наш язик…

Свято української кухні

23.02.2022 р.
Свято української кухні!

Бути українцем - означає пишатися своєю Батьківщиною. І нам є чим пишатися. Ми пишаємося красою української мови, древніми традиціями і мудрістю предків, найбагатшою культурною спадщиною, що нам дісталася, славними сторінками нашої історії! Захід в нашому центрі був присвячений тому, чим славляться українці - УКРАЇНСЬКІЙ КУХНІ - борщ, сало, пампушки, вареники, узвар та багато інших страв. Слава Україні!
Відео

Україна - рідний край

21.02.2022 р.
Відбулося відкрите заняття на тему "Україна - рідний край"!

Формували уявлення дітей про нашу державу, закріпили знання дітей про Україну, про державні та національні символи, національний одяг, українську мову. Розширили словниковий запас. Любимо і вивчаємо Україну!
Відео

Козацькі розваги

17.02.2022 р.
Козацькі розваги!

На базі закладу відбулося музично-спортивне свято "Козацькі розваги", яке зібрали дітей всіх вікових груп в музичній залі. Діти завзято продемонстрували свою силу та вправність нащадків козацького роду, знання козацьких традицій, пісень та таночків.
Відео

Українські народні іграшки

15.02.2022 р.
Українські народні іграшки.

Українські народні іграшки - добрі, веселі, яскраві, виготовлені з природних матеріалів. Люблячі руки мам і бабусь завжди творили для своїх малюків забавки з того, що було в домі. Сьогодні вихованці закладу з цікавістю слухали та роздивлялись виставку національної української іграшки!
Відео

Підготовча група

08.02.2022 р.
Діти підготовчої групи завітали в гості до бабусі у село. Відкрите заняття.

Все було цікаво: що виросло у бабусі на городі, які тварини живуть поряд, який гарний посуд на столі. А потім ще й подарунки бабусі виготовили - всі старалися, акуратно малювали фарбами. Всі молодці!
Відео

Колобок

07.02.2022 р.
Відкрите заняття групи 3-го року навчання.

В грі-драматизації за народною казкою "Колобок" діти перевтілювалися у героїв казки та емоційно передавали їх характерні особливості.
Відео

Молодша група

04.02.2022 р.
Лялька в гості завітала - діткам свято подарувала!

Найменші вихованці центру прийняли участь у тижні народознавства. Діти із задоволенням і цікавістю створювали з квітів віночок для ляльки Оленки, а потім весело з нею танцювали!
Відео

Новий рік

24.12.2021 р.
Свято Нового 2022 року

Новий рік — одне з найулюбленіших і найяскравіших свят, яке із задоволенням усі відзначають. Всі приготування до свята, саме свято та спогади про нього у всіх дітей викликають яскраві почуття та емоції радості, задоволення, очікування, турботи одне про одного, про своїх близьких та рідних.
Скажемо «Ні» – смутку і негараздам. «Так» – всьому найсвітлішому. Віри в краще, здоров’я в кожен будинок, достатку і душевного спокою!
Відео 1
Відео 2

Кількість переглядів:счетчик посещений