Новини

2023 рік2022 рік2021 рік2020 рік2019 рік2018 рік2017 рік2016 рік
Святий Миколай

28.12.2018 р.
Новорічне свято
Чарівною казкою завітало новорічне свято до вихованців нашого закладу. Була і зелена красуня, прикрашена іграшками, і дід Мороз, Снігуронька, баба Яга та інші казкові герої, які завітали на свято. Вони святкували разом з дітьми, пригощали солодкими подарунками.
Відеоогляд новорічного свята

Святий Миколай

20.12.2018 р.
Новорічна казка
Фестиваль "Новорічна казка" знов зібрав друзів. Наші вихованці в образі ляльок та мушкетерів немов зішли зі сторінок казок і зачарували глядачів.

Святий Миколай

19.12.2018 р.
Святий Миколай
Святий Миколай завітав до наших дітей з побажаннями здоров'я, злагоди, миру, удачі та з подарунками від Головного територіального управління юстиції Дніпропетровської області, від ПАТ "Комбінат "Придніпровський" та від Олексія. Діти із задоволенням віддячили гостей святковим концертом.

Вистава театру

10.12.2018 р.
Вистава театру для наших вихованців
УРА! УРА! УРА! До нас знову завітав театр-студія "Восхищение" (художній керівник Алла Чернікова) з виставою "Пригоди Марусі і Фросі". Театральне дійство, музична казка, лялькова вистава чи інсценізована сюжетна гра - це перш за все для дитини свято, нехай маленьке, але свято з посмішками, оплесками і гарним настроєм.

День людей з інвалідністю

03.12.2018 р.
Міжнародний День людей з інвалідністю
У цей день ми приєднуємося до міжнародної ініціативи і бажаємо всім, хто не байдужий цій проблемі, сил і здоров'я, успіху. Захищаючи гідність людей з інвалідністю ми захищаємо своє людське обличчя.
Ми прагнемо, щоб панувало повне соціальне рівноправ'я між всіма членами сучасного суспільства.
В гості до дітей завітав депутат обласної ради, голова комісії облради з питань освіти і науки Сиченко В.В. Він вручив дітям солодкі подарунки.
Відео таночка молодшої групи

Свято осені

16.11.2018 р.
Свято осені
Відмічання свята осені у фотографіях та відео.
Відеоогляд свята
Відео пісні "Україно моя"
Відео таночку "Моя земля, моя країна!"

Осінь

26.10.2018 р.
Осінні барви
Осінь - найкрасивіша пора року, вона грає різними барвами. Вихованці центру гуляють та грають на подвір'ї, збирають різнокольорові кленове листя, плетуть вінки, роблять букети.

Звіт

01.06.2018 р.
Збори трудового колективу
Ось і були підведені підсумки за 2017-2018 навчальний рік. Зі звітом виступила директор центру Шара Т.В.
Скачати звіт директора
Протокол загальних зборів

Випускний

25.05.2018 р.
Прощання з центром
Останній вальс у центрі, який став для дітвори рідним домом, затанцювали випускники 2018 року. 16 хлопчиків та дівчаток закінчили навчання в центрі. На останньому святі - веселому і, разом з тим, сумному - звучали слова подяки від дітей та батьків, дарували колективу веселі пісні та запальні танці. Бажаємо всім випускникам та їхнім батькам успіхів у подальшому навчанні, міцного здоров'я, удачі та мирного неба. Хай вам щастить!
Відео "Танок "Останній вальс"

День захисту дітей

25.05.2018 р.
День захисту дітей
Веселий день напередодні літа: прикрашений двір, музична зала, святково одягнені діти - всі готуються до свята. Ми завжди відзначаємо Міжнародний день захисту дітей веселим святом, на якому вихованці центру показують, які вони талановиті, веселі. Завжди діти отримують подарунки від адміністрації закладу, від добрих людей: Концерн СоюзЕнерго приготував для всієї малечі солодкі подарунки та канцтовари для закладу; солодощі отримали діти і від обласного управління юстиції. Дякуємо всім за турботу про наших дітей!
Відео "Танок "Цукерки"
Відео "Танок з парашутом "Гарний настрій"

Повір у себе

16.05.2018 р.
Фінал фестивалю "Повір у себе"
На гала-концерті фестивалю, який відбувся у палаці ДК "Металург", виступили більш ніж 600 дітей з особливими потребами. Переможцям були вручені грамоти, кубки та цінні призи. Наші вихованці стали переможцями серед дошкільних навчально-реабілітаційних центрів обласного фестивалю з танцем "Цукерки"!

Весняні турботи

06.05.2018 р.
Весняні турботи
Праця в природі - один із методів соціалізації дітей дошкільного віку з особливими потребами. Під керівництвом вихователів діти із задоволенням працювали на городі, в квітнику. Діти вчать назви рослин, знарядь праці, називають дії, повідомляють про виконані доручення.

Вистава театру

03.05.2018 р.
Вистава театру
До центру знову завітав у гості театр-студіо "Восхищение" з виставою "Краще бути собою". Діти були в захваті від казки, в якій розповіли, що треба завжди залишатися тим ким ти є насправді. Дякуємо акторам за чудову гру та керівнику Аллі Черніковій.

Фестиваль

25.04.2018 р.
Фестиваль "Повір у себе"
Відбувся відбірковий етап фестивалю "Повір у себе"

День відкритих дверей

20.04.2018 р.
День відкритих дверей
Хід проведення Дня відкритих дверей у КЗО "НРЦ "Веселка" ДОР":
9.30-10.30 Заняття в реабілітаційному відділенні з лікувальної фізкультури (Боровинська Віра Петрівна):
- 9.30 - з вихованцями Цебенко М., Озеров Д.;
- 10.00 - з вихованцями Комісар Я., Комісар М.
10.00-10.30 Заняття з вихователями та педагогами в групах.
10.30-11.00 Групові батьківські збори.
11.00-11.30 Заняття з логоритміки в музичній залі (Ніклесова Світлана Валентинівна). З вихованцями Цебенко М., Гончар Д., Лиман А., Озеров Д., Шаравара С., Самчук В., Ольховська М., Совєтова К.
11.30 Батьківська конференція "Спілкування з дітьми, які мають порушення слуху".

Лікувальна фізкультура
Рижикова Т.В.
Піддубна А.І
Бардак Л.Д.
Макаренко С.М.
Вихователі
Логоритміка
Конференція

Заняття в реабілітаційному відділенні проводить фахівець з фізичної реабілітації Боровинська В.П., спеціаліст першої категорії. Фізична реабілітація є одним із напрямків роботи відділення.

Заняття з педагогами:
- Рижикова Т.В., вчитель-дефектолог вищої кваліфікаційної категорії вчить найменших вихованців центру. Діти із задоволенням виконують ігрові завдання.
- Майбутні школярі показали добрі знання. Їх навчила цьому Піддубна Г.І., вчитель-дефектолог вищої кваліфікаційної категорії, вчитель-методист.
- Вчитель-дефектолог вищої кваліфікаційної категорії Бардак Л.Д. організувала заняття з розвитку мови. Діти читали, промовляли, відповідали на питання.
- Макаренко С.М., вчитель-дефектолог вищої кваліфікаційної категорії, вчитель-методист показала батькам, які знання та вміння мають вихованці групи.

Заняття з вихователями:
- Активно працює малеча із вихователем Каравдіна Г.С., вміло організовано заняття.
- Лебідь Р.П., вихователь вищої кв. категорії, вчить дітей нетрадиційним методам зображувальної діяльності.
- Вихователь Шорнікова Н.А. показала цікаве заняття з вихованцями.

Заняття з логоритміки - один з нетрадиційних методів навчання мовлення слабочуючих дітей. Ніклесова С.В., спеціаліст першої кваліфікаційної категорії, проводить заняття в ігровій формі весело й емоційно. Діти із задоволенням відвідують її заняття.

На закінчення заходу була проведена батьківська конференція. Вихователі та вчителі надали інформацію батькам з питань сімейного виховання, взаємозв'язку центру та родини, відповіли на питання. Директор центру Шара Т.В. подякувала всім присутнім за участь, побажала успіхів у навчанні дітей та міцного здоров'я.

Свято Пасхи

16.04.2018 р.
Публікація у газеті "Днепр вечерний"
У випуску газети від 16.04.18 р. вийшла стаття "Світ видимих звуків" про наш заклад.
www.dv-gazeta.info/vechyorka/obschestvo1/svit-vidimih-zvukiv.html

Свято 8 березня

10.04.2018 р.
Пасхальні розваги
Сьогодні ми Великдень зустрічаємо - найбільше свято на землі! До нього діти пісні, гаївки та танці готували, в Центрі прибирали, залу прикрашали, писанки малювали.

Свято 8 березня

07.03.2018 р.
Свято 8 березня
Наші дівчатка і хлопчики вітають своїх мам та бабусь зі святом 8 Березня. Вони подарували їм пісні, вірші та веселий весняний настрій!

Зимова казка

29.01.2018 р.
Зима у центрі
Діти радіють справжній зимі, ліплять снігову бабу, грають у сніжки, граються зі снігом, грають у різні рухливі ігри на свіжому повітрі.

Ляльковий театр

25.01.2018 р.
Ляльковий театр
У центрі відбувся ляльковий театр з показом української народної казки "Рукавичка". Метою було навчання дітей мовленню до теми "Дикі тварини", розвивати театральні здібності дітей, пам'ять, слух, увагу. Виховувати в дітей любов до казок, інтерес до гри на сцені, любов до тварин та навколишнього середовища.

Новий 2018 рік

09.01.2018 р.
Дива від Діда Мороза!
До дітлахів знову завітали гості з подарунками. Солодощі, фрукти та різні ігри, спортивне обладнання подарувала фірма "Спорт Лайф Приозерний". Щиро дякуємо небайдужим людям, які сердечно вітають дітлахів! Бажаємо їм успіхів у новому році, злагоди та миру! Щастя вам!

Кількість переглядів:счетчик посещений