Педагогічний колектив дошкільного відділення
КЗО «Спеціальна школа № 10» ДОР»

У закладі працюють 24 педагога, з них: вчителі-дефектологи, вчителі індивідуальної роботи, вихователі, практичний психолог, музичний керівник, вчитель ритміки, вчитель реабілітолог. Серед них - один Заслужений працівник освіти і науки України, шість Відмінників освіти України. Сімнадцять педагогів мають вищу педагогічну освіту, вісім - середню спеціальну. За результатами атестації дванадцять педагогів мають вищу кваліфікаційну категорію, два - першу кваліфікаційну категорію, два - другу кваліфікаційну категорію, п'ять - педагічне звання "вчитель-методист", один - педагогічне звання "вихователь-методист", три - "старший вчитель".

Відомості про педагогічний колектив на 01.08.2020
ВІТАЄМО!


За сумлінну творчу працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у справу навчання і виховання дітей з порушенням слуху та з нагоди Міжнародного жіночого дня 8 Березня у 2015 році педагогічні працівники центру отримали грамоти від департаменту освіти і науки облдержадміністрації - заступник директора з НКР Воскобойнікова І.С., вчитель-дефектолог Бардак Л.Д., вчитель-дефектолог Рижикова Т.В., практичний психолог Осипенко Н.В.,музичний керівник Ніклесова С.В., інструктор з фізкультури Боровинська В.П.

За значний особистий внесок в організацію й проведення обласного фестивалю "Повір у себе", багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди свята Останнього дзвоника 2015 року були нагороджені почесною подякою вчитель-дефектолог Бардак Л.Д. та подякою музичний керівник Ніклесова С.В.

 

Кількість переглядів:счетчик посещений