Наша гордість

КЗО "Навчально-реабілітаційний центр "Веселка" Дніпропетровської обласної ради" приймав участь у міжнародних виставках ( 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9,10, 11, 12, 13) "Сучасна освіта України". Центр отримав:
- Диплом за активне впровадження в педагогічний процес нових освітньо-виховних технологій, 2-а міжнародна виставка "Сучасна освіта України", 1999р.
- Дипломи за вагомий внесок в модернізацію національної системи освіти; 6-а міжнародна виставка "Сучасна освіта України", 2003р.
- 7-а міжнародна виставка "Сучасна освіта України", 2004р.
- Почесний диплом за високі творчі досягнення в удосконалення процесу навчання і виховання молоді; 8-а міжнародна виставка "Сучасна освіта України", 2005р.
- Диплом за вагомий внесок в інноваційний розвиток національної системи освіти; 9-а міжнародна виставка "Сучасна освіта України", 2006р.
- Почесне звання "Лідер сучасної освіти",
- 9-а міжнародна виставка "Сучасна освіта України", 2006р.
- Диплом за високі творчі досягнення в удосконаленні змісту навчально-виховного процесу, 10-а міжнародна виставка "Сучасна освіта України", 2007р.
- Диплом за високі творчі досягнення в удосконаленні змісту навчально-виховного процесу, 11-а міжнародна виставка "Сучасна освіта України", 2008р.
- Диплом за високі творчі досягнення в інноваційному оновленні національної системи освіти, 12-а міжнародна виставка "Сучасна освіта України", 2009р.
- Диплом за високі творчі досягнення в інноваційному оновленні національної системи освіти в Україні, 13-а міжнародна виставка "Сучасна освіта України", 2010р.
- Бронзову медаль у номінації "Утвердження здобутків педагогічної науки в освітню практику", 2008р,11-а міжнародна виставка "Сучасна освіта України".

Інші нагороди центру:
- Диплом лауреата громадської акції "Флагмани науки і освіти України" за вагомий внесок у розвиток іміджу освіти і науки України, 2010р.
- Диплом за вагомий внесок у модернізацію національної системи освіти, міжнародна виставка "Сучасні навчальні заклади", 2010р.
- Диплом за активну участь в інноваційній модернізації національної системи освіти, міжнародна виставка "Сучасні навчальні заклади", 2011р.
- Срібляну медаль у номінації "Інноватика в принципах і механізмах функціонування освітнього закладу випереджаючої освіти сталого розвитку",міжнародна виставка "Сучасні навчальні заклади", 2010р.
- Золоту медаль у номінації "Інноватика у дошкільній освіті", міжнародна виставка "Інноватика в освіті України", 2010р.- З нагоди святкування Міжнародного Дня захисту дітей 01.06.2015р. директор центру Шара Т.В. була нагороджена Почесною відзнакою голови Дніпропетровської обласної ради та подякою від Головного територіального управліняя юстиції у Дніпропетровській області.


Вітаємо з перемогою!
Відповідно до наказу департаменту освіти і науки Дніпропетроської облдержадміністрації від 30 вересня 2015 року №623/0/212-15 "Про участь делегації у Сьомому Міжнародному форумі "Інноватика в сучасній освіті" 19-22 жовтня 2015 року наш центр взяв участь у вищезазначеному форумі. За його результатами КЗО "НРЦ "Веселка" ДОР" нагороджений дипломом лауарета конкурсу І степеня в номінації "Інновації у підвіщенні професійної компетентності педагогів". Департамент освіти і науки облдержадміністрації відзначив професійну підготовку та високу якість матеріалів, поданих на конкурс з номінації. Експертну оцінку якості робіт проводили наукові інститути Національної академії педагогічних наук України та Державна наукова установа "Інститут інноваційних технологій і змісту освіти" МОНУ. Міжнародний форум "Інноватика в сучасній освіті" - єдиний професійний форум освітніх, наукових і науково-технічних інновацій в Україні, на якому широко представлені інноваційні досягнення галузі освіти.

Кількість переглядів:счетчик посещений