Новини

2023 рік2022 рік2021 рік2020 рік2019 рік2018 рік2017 рік2016 рік
Новий рік

24.12.2021 р.
Свято Нового 2022 року

Новий рік — одне з найулюбленіших і найяскравіших свят, яке із задоволенням усі відзначають. Всі приготування до свята, саме свято та спогади про нього у всіх дітей викликають яскраві почуття та емоції радості, задоволення, очікування, турботи одне про одного, про своїх близьких та рідних.
Скажемо «Ні» – смутку і негараздам. «Так» – всьому найсвітлішому. Віри в краще, здоров’я в кожен будинок, достатку і душевного спокою!
Відео 1
Відео 2

Святий Миколай

17.12.2021 р.
День Святого Миколая

Діти люблять зимові свята! 17 грудня в центрі пройшло свято до Дня Святого Миколая. Малюки заздалегідь готувались і вчили вірші, пісні, готували таночки. Дорослі подарували дітям радість і безліч позитивних емоцій. Нехай Святий Миколай принесе щастя, здоров'я та добробут у кожну родину!
Відео 1
Відео 2

Відкрите заняття

01.12.2021 р.
Відкрите заняття

Заняття по ознайомленню з оточуючим в групі 4 року навчання проводить вихователька Каравдіна Галина Степанівна. Діти уважні, зосереджені на завданнях, вміло працюють з матеріалом, відповідають усно, жестами. З усіма завданнями справились чудово. Дякуємо колективу групи за гарну роботу, професіоналізм та творчість.
Відео

22.11.2021 р.
Підвищення професійного рівня

З метою підвищення рівня роботи педагогів-дефектологів та ефективності індивідуальної корекційно-розвиткової роботи було проведено онлайн-навчання з представниками Медичного центру слухової реабілітації "Аврора".
Підчас навчання вчителі-дефектологи опанували нові підходи в проведенні корекційно-розвиткових занять з використанням програмного забезпечення "Світ звуків".

Осінь

04.11.2021 р.
Свято осені

В прикрашеному залі дитячі усмішки дарували всім тепло, радість, веселий настрій! Гарно танцюємо, співаємо, завзято граємо!
Відео (молодша група)
Відео (середня група)
Відео (старша та підготовчі групи)

Заняття на тему Осінь

26.10.2021 р.
Музичне заняття "Осінь"
Музичний керівник Ніклесова С.В. підготувала дистанційне заняття для вихованців центру на тему "Осінь"

ЛФК за столом

04.10.2021 р.
Фізкультхвилинка під час заняття
Статичне положення тіла й розумові навантаження на заняттях приводять до втоми дітей усіх віків. Тому дуже важливо, щоб при перших ознаках стомлення знати, що потрібно робити для відновлення працездатності. Розповімо, які вправи на зняття напруги й втоми можна використовувати.

Відео навчання

01.07.2021 р.
Підготовка до Серпневого форуму "Освіта Дніпропетровщини"
Шановні колеги і батьки, запрошуємо прийняти участь у:
- громадському голосуванні щодо розвитку освіти в територіальних громадах Дніпропетроської області (анонімно) за посиланням:
Посилання 1
-челенжі "Візуалізований образ сучасної освіти (анонімно) за посиланням:
Посилання 2

Відео навчання

02.06.2021 р.
Навчаємося, зростаємо та граємо
Щорічно під кінець навчального року в усіх групах центру проводиться моніторинг якості дошкільної освіти, в ході якого вивчається рівень виконання Державних стандартів дошкільної освіти, Програми розвитку, виховання і навчання дошкільників з порушенням слуху у кожній віковій групі. Одним із засобів перевірки рівня розвитку дошкільників та підготовки їх до подальшого навчання та навчання у Новій українській школі є підсумкові заняття з різних освітніх ліній та розділів програми.
Педагогічні працівники центру підготували та провели інтегровані заняття, які є більш цікавіші для дошкільників, оскільки допомагають вирішувати більшу кількість завдань, використати різні методи і прийоми, педагогічні та інформаційно-комунікаційні технології, інші засоби навчання. Діти показали добрі знання, уміння та навички. Всім учасникам дякуємо!

Звіт

01.06.2021 р.
Збори трудового колективу
Були підведені підсумки за 2020-2021 навчальний рік. Зі звітом виступила директор центру Шара Т.В. Звітували також педагоги та керівники гуртків закладу.
Скачати звіт директора за 2020-2021 н.р.

Випуск 2021

28.05.2021 р.
Здрастуй, школо!

Пройшов випускний бал для наших вихованців. З хвилюванням діти танцювали свій останній вальс у цьому залі, прощалися з іграшками. Побажаємо, щоб у кожного випускника в неминучому дорослому житті обов'язково здійснилася дитяча мрія!
Також святкували Міжнародний день дітей та початок канікул наші першачки та малюки!
Відео

День захисту дітей

27.05.2021 р.
День захисту дітей

Наступило літо, разом з ним прийшло чудове свято Міжнародний день захисту дітей. Свято відбулося весело, взахваті, з солодкими подарунками дітям.
Відео

Вишиванка

20.05.2021 р.
День української вишиванки

Українська вишиванка зберігає історію і традиції нашого народу. Вишиті сорочки здавна допомагали українцям зберегти свою ідентичність. Для популяризації носіння українського етнічного одягу започатковане міжнародне свято. У третій четвер травня щорічно у світі відзначається День української вишиванки.
Усе навколо завмирає,
Коли вдягаю вишиванку.
Лиш серце радісно палає,
Мов промінь сонця на світанку.
Коли вдягаю вишиванку,
Немов в любові признаюся
Своїй країні ніжно й палко,
Вдягну і Господу молюся.

Фестиваль

Фестиваль "Повір у себе"
У травні дистанційно пройшов фестиваль "Повір у себе" серед вихованців комунальних закладів освіти Дніпропетровської обласної ради. Визначились переможці. Колектив нашого центру здобув почесне І місце. Вітаємо переможців!

Великдень

Великдень
Іграми та розвагами, творчими поробками та передивлянням казочок вихованці у центрі відзначали свято

Тиждень безпеки

З 26 по 28 квітня в закладі був проведень Тиждень безпеки
Діти всіх вікових груп отримали та закріпили достатньо знань, умінь, навичок з БЖ та на випадок надзвичайних ситуацій. Збагатили знання про правила дорожнього руху та дорожні знаки, правила поведінки в природі, під час пожежі, з гострими та ріжучими предметами, ліками, з незнайомцями ....
Ці навички, знання та інформація знадобляться їм в подальшому житті.

Масляна

Масляна
Дуже яскраво та шумно, з танцями та іграми, різними смаколиками проводжали зиму та зустрічали весну у нашому центрі!
Відео

8 Березня

Свято 8 Березня
Всіх зі святом! Вихованці центру привітали своїх мам та бабусів з весняним святом 8 Березня. Вітали піснями, танцями, віршами, усмішками та гарним настроєм! Всім жінкам щастя, здоров'я, гарної долі!
Відео свята1
Відео свята2

Презентації методичних поробок

Засідання методичного об'днання вихователів закладу
Засідання під керівництвом Лебідь Р.П. було присвячене презентації методичних доробок груп - лепбуків. Сумісна робота вихователів та педагогів, практичного психолога була досить результативною: представлені лепбуки є сучасними, цікавими, естетично оформленими методичними посібниками для роботи з дітьми.

Збереження здоров'я і безпека життя працівників та дітей - найактуальніше питання роботи нашого закладу.
З метою підвищення професійної майстерності та обізнаності з питань охорони праці, пожежної безпеки та безпеки життєдіяльності було проведено теоретично-практичний семінар "Безпека на роботі та вдома". Були надані практичні рекомендації з пожежної безпеки (евакуація при пожежі, дії під час виникнення пожежі, кросворд та ребуси на тему "Пожежа"). Працівники закладу ознайомлені з наданням першої домедичної допомоги при:
- отруєнні грибами,
- укусах змій,
- укусах комах та клещів,
- алергічних реакціях,
- переломах, вивихах, тощо.
В яскраво оформленому вигляді були надані правила безпеки дітей на ігровому майданчику.
Семінар пройшов цікаво, всі приймали активну участь в обговоренні даних тем.

Кількість переглядів:счетчик посещений