Новини

2023 рік2022 рік2021 рік2020 рік2019 рік2018 рік2017 рік2016 рік
Новий 2017 рік

29.12.2016 р.
Зустріч Нового 2017 року
В новорічну ніч чудову відбуваються дива... Такі дива відбулися на новорічному святі для вихованців центру 29 грудня. Чарівна красуня ялинка сяяла іграшками, Снігуронька, Дід Мороз, Баба Яга, Король з Принцесою розважали дітей.
З подарунками та добрими побажаннями до дітвори завітали гості - голова Індустріальної районної організації ВО "Батьківщина" Шевченко Олександр, представники ТОВ "Sport Life", ПАТ "Комбінат "Придніпровський". Адміністрація та вихованці закладу висловлюють подяку всім, хто привітав дітей в це чудове свято.

Святий Миколай

20.12.2016 р.
Святий Миколай продовжує дивувати наших дітей!
У нас знову гості з подарунками - солодощі від Головного управління юстиції м.Дніпро, іграшки від чарівних жінок "Злагоди" та благословіння настоятеля Трьохсвятительського храму о.Миколая.

Святий Миколай

19.12.2016 р.
Святий Миколай завітав до нашого центру
Ось нарешті настав день, на який чекали весь рік - Святий Миколай завітав до вихованців центру. Діти благали: "Святий Миколаю! Обдаруй нас теплотою, ласкою і добротою! Щастя дай нашому роду, українському народу!" З подарунками і добрими словами завітали до дітей гості: заступник голови облдержадміністрації Примаков Каміль Юрійович, оглянув центр, був присутній на раночку та подарував дітям солодкі подарунки від Святого Миколая. Діти щиро дякували за увагу, сердечність та солодощі.

Танок птахів-лелек
Міжнародний День інвалідів

02.11.2016 р.
Міжнародний День інвалідів
У нашому закладі відзначили Міжнародний день інвалідів. Мета цього свята - нагадати громадськості про проблеми, з якими щодня стикаються інваліди. Вихованці закладу танцювали, співали, грали та розважалися. Від закладу діти отримали солодкі подарунки.

Перший з'їзд корекційних педагогів України

29-30.11.2016 р.
Перший з'їзд корекційних педагогів України
У нашому місті відбувся Перший з'їзд корекційних педагогів України. Мета з'їзду - обговорення актуальних проблем та стратегічних підходів щодо забезпечення права на освіту дітей з особливими потребами, починаючи з раннього віку, в процесі їх соціалізації, запровадження інклюзивного навчання, інноваційної технології комплексної допомоги дітям з особливими освітніми потребами, роль сім'ї в процесі освітньої інтеграції дитини, підготовка та перепідготовка кадрів до роботи в умовах інклюзії.
У рамках з'їзду відбулася виставка дитячих робіт з декоративно-прикладного мистецтва та концерт дитячих колективів. Наші вихованці також брали участь у вищезазначених заходах. За участь у заходах наш центр отримав подяку від організаторів з'їзду.

Свято осені

04.11.2016 р.
Свято осені
У закладі відбулося свято Осені. Це завжди феєрична, сповнена яскравих барв і дивовижних подій казка.

Співпраця з ДОІППО

26.10.2016 р.
Співпраця з ДОІППО
Вчителі та вихователі спеціальних закладів освіти області з метою підвищення своєї професійної майстерності відвідали 26.10.2016 року наш центр. Вони переглянули заняття з розвитку мови та слухосприймання, індивідуальної корекційно-розвиткової роботи, лікувальної фізкультури, психологічного супроводу, логоритміки. Педагоги були дуже задоволені побаченим і щиро дякували колективу центру за представлену можливість познайомитись з досвідом нашої роботи.

Практика

20.10.2016 р.
Практика студентки з Германії
У вересні-жовтні 2016 року студентка Технічного університету Дортмунду факультету "Реабілітаційна педагогіка" Олександра Коноваленко проходила практику у нашому закладі. Вона висловила свої враження та побажання: "Я приємно вражена побаченим, зовнішнім виглядом подвір'я, закладом, професіоналізмом вашого колективу, ставленням до дітей, до методичної бази зібраної в центрі..."

Театр

18.10.2016 р.
Театр в гості завітав!
18 жовтня 2016 року вихованці центру радо зустрічали давніх друзів - театр "Восхищение" під керівництвом Чернікової Али (www.teatrstudio.com.ua). За підтримки суспільної організації "Мир Дому Вашему" артисти організували для дітей чудову виставу "Обережно: Ананас". Герої вистави подарували дітям гарний настрій, посмішки і різнокольорові кульки. Чекаємо театр з новою виставою!

День дошкілля

27.09.2016 р.
День дошкілля
Бути вихователем - високе покликання і глибока повага. Від професіоналізму, терпіння і мудрості наших вихователів, уваги до унікального і своєрідного внутрішнього світу дитини залежить те найдорожче, що у нас є - наше майбутнє життя і наша надія. В цей особливий День ми приєднуємося до привітань на адресу наших вихователів і всіх дошкільних працівників! А також хочемо відзначити молодого вихователя Мирончук Софію Володимирівну, яка була нагороджена почесною грамотою департаменту освіти і науки облдержадміністрації зп старанне виконання своїх обов'язків! Бажаємо всім кріпкого здоров'я, хороших зарплат і побільше приємних моментів в повсякденному житті! Зі святом!.

1 вересня

01.09.2016 р.
1 вересня 2016 року
Центр вітав вихованців. Працівники закладу підготувались до зустічі дітей. Педагоги і вихователі провели зі старшими дошкільниками святкові заняття, на яких говорили про Україну, про рідне місто, про родину, про Центр. До закладу завітала Пікалова Зінаїда Іванівна, радник голови обласної ради. Вона привітала педагогів з початком навчального року та вручила кращим освітянам почесні грамоти Дніпропетровської обласної ради.

Ремонт

29.08.2016 р.
Оновлення закладу
У літню пору у нашому центрі відбувся ремонт груп, відновлення літніх майданчиків та обладнання закладу силами працівників центру.

Випускний 2016

27.05.2016 р.
Випускний 2016
23 вихованці Центру підуть до 1 класу. Останній вальс, прощання з іграшками, з працівниками Центру завжди викликає хвилювання, сльози. Батьки з вдячністю говорили про навчання і виховання своїх дітей в Центрі, дякували всім працівникам. Директор Т.В.Шара побажала випускникам успіхів у майбутньому навчанні в школі, батькам - терпіння, витримки, удачі та міцного здоров'я всім. Були вручені подарунки випускникам. В добру путь, діти!

Міжнародний День захисту дітей

27.05.2016 р.
Міжнародний День захисту дітей
В центрі відбулося свято, приурочене міжнародному Дню захисту дітей. Вихованців привітали гості - представники Індустріальної районної організації партії "Батьківщина". Вони привітали дітей солодкими подарунками, побажали здоров'я, успіхів у навчанні. Також солодкі подарунки вихованці отримали від адміністрації центру. З привітанням виступила директор центру Т.В. Шара.

Звіт директора 2015-2016

25.05.2016 р.
Звіт директора 2015-2016
25 травня о 13.00 відбулися загальні збори колективу, батьків та представників громадськості, на яких зі звітом про діяльність в 2015-2016 н.р. виступила директор Центру Т.В. Шара (звіт додається). Таємним голосуванням було визначено оцінку діяльності директора - "добре" (48 присутніх, одноголосно).
Скачати звіт директора 2015-2016

Фестиваль

18.05.2016 р.
Фестиваль "Повір у себе"
Танцювальний колектив "Веселка" нашого центру - постійний учасник обласного фестивалю дитячої творчості "Повір у себе" серед інтернатних закладів. Запальний танок, яскраві костюми, усмішки дітей та емоційний прийом глядачів завжди супроводжує виступ наших маленьких артистів. Давайте побажаємо їм успіхів у навчанні, творчих здобутків і щасливого дитинства в рідній Україні!

Великдень

04.04.2016 р.
Великдень
Великдень - головне християнське свято, яке відзначають усі православні віруючі. Свято присвячене такій історичній події, як воскресіння Іісуса Христа. У центрі пройшли розваги для вихованців, присвячені цьому святу.

Пожарні навчання

31.03.2016 р.
Тактичні навчання
З метою забезпечення безпечних умов навчання і виховання учасників навчально-виховного процесу, підвищення кваліфікації посадових осіб з питань охорони праці, пожежної безпеки та дій у надзвичайних ситуаціях разом з представниками 18 ДПРЧ 8 ДПРЗ ГУ ДСНС України Дніпропетровської області були проведені тактичні навчання на території закладу. Були відпрацьовані дії персоналу до приїзду пожежних бригад: евакуація дітей в безпечне місце, перевірка кількості дітей. Пожежники в свою чергу відпрацювали свої дії для ліквідації "умовної пожежі".
Формування у дітей знань про безпеку життєдіяльності та відповідних умінь проходить на заняттях та в повсякденному житті: поняття "безпечно" і "небезпечно", поведінка дома, на вулиці, в приміщенні, в транспорті; користування телефонами (101, 102, 103) та інше. Але саме цікаве для вихованців - це фотосесія з пожежниками та в пожежному автомобілі.
Дякуємо нашим відважним пожежникам за турботу про дітей і бажаємо їм здоров'я. Бажаємо, щоб вони відпрацьовували свої уміння тільки на тактичних навчаннях.

Петриківка

29.03.2016 р.
Петриківський розпис
Педагоги нашого закладу з метою самоосвіти та розвитку творчого потенціалу відвідали мальовниче село Петриківка Дніпропетровської області - широко відомий у світі осередок українського народного декоративного розпису. Сьогодні це мистецтво являє собою унікальний релікт безперервної національної традиції, що делегує в сучасний світ самобутню культуру Придніпров'я.
Петриківський розпис відзначається особливою самобутністю та водночас органічно розвиває творчій потенціал дітей старшого дошкільного віку. Особливістю знайомства дітей з петриківським розписом є використання спеціальних методів і прийомів. У процесі використання даних методів у дітей проявляються нові оригінальні способи зображення, активізується пошук відповідних виразно-художніх заслбів для втілення задуму.
Під час малювання використовується метод викликання адекватних емоцій, настрій, адекватні стану побачених творів. Також використовуємо тактильно-чуттєвий метод. Цей метод, за визнанням багатьох дослідників, ефективний і надає особливий впплив на емоційний стан дітей. У них з'являється бажання уважніше розглядати вироби народних майстрів, створювати прекрасне своїми руками. Залучайте дітей до прекрасного, вчіть любити рідну землю, свою країну.

Відкрите заняття

18.03.2016 р.
Відкрите заняття в комп'ютерному класі
Заняття в комп'ютерному класі проводить вчитель індивідуальної роботи Клименко Т.І. Відвідують заняття діти підготовчої до школи групи. Вчитель використовує різноманітні види завдань на комп'ютері, на дошці для закріплень знань, отриманих дітьми на заняттях у вихователів. Вчить дітей самостійно користуватися комп'ютером при виконанні різних завдань.
Презентація комп'ютерного класу

Весняна уборка

14.03.2016 р.
Прийшла весна
Настала весна. Прийде час, необхідно буде озеленювати територію центру. Але спочатку - прибирання. Всі працівники приймали участь у прибиранні території, підготовці до висаджування у квітні-травні насіння та вже вирощених квітів на квітники.

Шевченко Т.Г.

09.03.2016 р.
Шевченко Т.Г.
Тарас Шевченко жив дуже-дуже давно. Він любив Україну, складав про Україну багато віршів, малював картини рідної природи - такими доступними словами розповідають вихователі центру своїм вихованцям про Т.Г.Шевченка. 9 березня в закладі пройшли виховні заходи, на яких вихованці закладу слухали розповіді, роздивлялись ілюстрації, відеоматеріали про видатного українського Кобзаря.

8 березня

04.03.2016 р.
Міжнародний жіночий день 8 Березня
Вихованці центру піснями, танцями та усмішками вітали своїх мам та бабусь зі святом: щоб були здоровими, жили в мирі та добрі, щоб здійснились їхні мрії.

Танок іграшок-кукол
Танок "Буги-Вуги"

Кількість переглядів:счетчик посещений