Новини

2021 рік2020 рік2019 рік2018 рік2017 рік2016 рік2015 рік
Новорічне свято

25.12.2015 р.
Новорічне свято
Новорічне свято - це чарівне дійство, яке захоплює не тільки дітей, а й дорослих. Працівники та вихованці комунального закладу освіти "Навчально-реабілітаційний центр "Веселка" ДОР" заздалегідь готувались до свята: вчили танці, пісні, вірші, прикрашали зал. Дорослі готували костюми, подарунки, щоб порадувати вихованців центру. Веселий сміх, чудовий настрій супроводжували дітей та гостей протягом всього свята: Снігова баба, Бабуся-Ягуся, Снігуронька та дід Мороз у виконанні дорослих дарували малечі тепло своїх сердець, турботу, любов. І, як завжди, - солодкі подарунки від діда Мороза, привітання директора Т.В.Шари з побажанням миру, злагоди, добра та щастя.!

Хоровод з дітьми
Танок іграшок
Свято Миколая

18.12.2015 р.
Свято Миколая
В день Святого Миколая в КЗО "Навчально-реабілітаційний центр "Веселка" ДОР" завжди сяють дитячі обличчя - адже до них приходять гості з солодкими подарунками та іграшками. От і цього дня до Центру завітали представники Дніпропетровського козачього полку, чарівні жінки зі "Злагоди", настоятель Трьохсвятітельського храму отець Миколай. Діти танцювали, співали, дарували посмішки гостям. Всіх зі святом Святого Миколая!

Діти виконують пісню "Ми діти України"
Танок "Україно"
Презентація

11.12.2015 р.
Презентація ЦСР "Аврора"
Співпраця нашого закладу та Центру слухової реабілітації "Аврора" м.Київ розпочалася в 1995 році. Неодноразово наші педагоги проходили навчання на базі ЦСР "Аврора", приймали участь у міжнародних та республіканських конференціях. Спеціалісти "Аврори" також відвідують наш заклад, проводять консультації та презентації. 11 грудня наш заклад відвідав керівник відділу ЦСР "Аврора" В.О. Конюшняк та презентував інформацію про сучасні слухові апарати, їх характеристику, умови використання та значення протезування ними для дітей та дорослих.

Відкрите заняття з ручної праці

10.12.2015 р.
Відкрите заняття з ручної праці
Відбулося відкрите заняття під керівництвом вихователя Лебідь Р.П. з ручної праці "Кішка з кошенятами".  Скачати конспект заняття.

Міжнародний День інвалідів

04.12.2015 р.
Міжнародний День інвалідів
У центрі відзначили міжнародний День інвалідів танцями, піснями та подарунками.

Пісня "Твори добро на всій землі"
Вистава для дітей

24.11.2015 р.
"Хатинка для лісових звірят"
"Хатинка для лісових звірят" - так називалась вистава, яку підготували та показали для вихованців центру члени театрального гуртка закладу. Цього разу в ролі акторів виступали діти підготовчої до школи групи. Вони за допомогою жестової та усної мови розповіли та показали цікаву казку про дружбу, повагу та чуйність. Малі актори із задоволенням виконували ролі, емоційно передавали характер героїв. Рома був поважним ведмедем, Вікторія виконувала роль лисички, а Гліб в ролі вовка здивував своєю неповторністю. Молодці актори!

Виставка декоративно-прикладного мистецтва

24.11.2015 р.
Виставка декоративно-прикладного мистецтва
Виставка декоративно-прикладного мистецтва серед вихованців інтернатних закладів, яка проходить кожен рік напередодні Міжнародного дня інваліда цього року здивувала відвідувачів своєю різноманітністю та неповторністю. Вихованці нашого центру також представляли свої роботи. Гуртківці підготували роботи з пластиліну, мукосольки, покидькового матеріалу, квілінгу, стружки з олівців - все не перерахувати. Дитячі витвори мистецтва дивували своєю красою та оригінальністю. Дякуємо керівникам гуртків за розвиток дитячої творчості!

Осінній ярмарок

06.11.2015 р.
Осінній ярмарок
Осінній ярмарок завітав у гості до вихованців центру з піснями, танцями, іграми, дідом та бабою, циганкою та ведмедем. Чарівне дійство підготували та провели керівник гуртка з народознавства вихователь Печень Л.Я. та музичний керівник Ніклесова С.В. Діти із задоволенням приймали участь у святі, адже на них чекали смачні подарунки від чарівної гості - Осені. А вона приготувала для вихованців смачний пиріг з яблуками.
Після свята адміністрація центру провела зустріч з батьками. Були обговорені важливі питання життєдіяльності закладу (директор Шара Т.В.), охорони здоров'я дітей (лікар-педіатр Сич В.В.), результати адаптації новоприбулих дітей до центру (практичний психолог Осипенко Н.В.).

Вітаємо з перемогою!

08.10.2015 р.
Вітаємо з перемогою!
Відповідно до наказу департаменту освіти і науки Дніпропетроської облдержадміністрації від 30 вересня 2015 року №623/0/212-15 "Про участь делегації у Сьомому Міжнародному форумі "Інноватика в сучасній освіті" 19-22 жовтня 2015 року наш центр взяв участь у вищезазначеному форумі. За його результатами КЗО "НРЦ "Веселка" ДОР" нагороджений дипломом лауарета конкурсу І степеня в номінації "Інновації у підвіщенні професійної компетентності педагогів". Департамент освіти і науки облдержадміністрації відзначив професійну підготовку та високу якість матеріалів, поданих на конкурс з номінації.
Експертну оцінку якості робіт проводили наукові інститути Національної академії педагогічних наук України та Державна наукова установа "Інститут інноваційних технологій і змісту освіти" МОНУ. Міжнародний форум "Інноватика в сучасній освіті" - єдиний професійний форум освітніх, наукових і науково-технічних інновацій в Україні, на якому широко представлені інноваційні досягнення галузі освіти.

Маленькі театрали

08.10.2015 р.
Маленькі театрали
Театральна діяльність - це один із засобів розвитку мовлення, соціальної адаптації дітей дошкільного віку з порушенням слуху. В центрі з цією метою організований гурток, яким керує молодий спеціаліст, вихователь Клименко Т.І. Нещодавно вихованці закладу побували на прем'єрі лялькової вистави "Як пес друзів шукав". Маленькі актори з відповідальністю поставились до своєї роботи, тому всі глядачі отримали велике задоволення від вистави. Всі персонажі вистави озвучувались дітьми. Текст розповідала Тетяна Ігорівна, використовуючи усну та жестову мови. Ми з нетерпінням чекаємо наступної вистави!

Всеукраїнський день дошкілля

25.09.2015 р.
Всеукраїнський день дошкілля
25 вересня 2015 року в приміщенні Київського палацу дітей та юнацтва відбулося святкування Всеукраїнського Дня дошкілля! У відзначення брали участь понад 800 учасників, серед яких - науковці, практики, управлінці, меценати, партнери, батьківська громада з усіх куточків України. До складу делегації від Дніпропетровської області увійшли працівники й нашого закладу - вчитель-дефектолог Рижикова Т.В., заступник директора з навчально-корекційної роботи Воскобойнікова І.С. Програмою заходу було передбачена організація різноманітних майстер-класів для вихователів, ЛЕГО-містечко, виставка-ярмарка дидактичних посібників, освітянських фахових видань, урочиста частина (концерт, нагородження лауреатів фестивалів тощо).

Правила дорожнього руху

10.09.2015 р.
Розвага: правила дорожнього руху
У Центрі відбулася розвага для дітей про правила дорожнього руху. Знати і дотримуватися правил дорожнього руху повинна кожна дитина ще до того, як вона самостійне вийде на вулицю - це допоможе їй безпечно ходити вулицями і дорогами наших міст і сіл, а водіїв автотранспорту позбавити багатьох неприємностей.

Здрастуй, школо!

29.05.2015 р.
Здрастуй, школо!
Випускний бал у дитячому садку - це завжди важлива подія, яка стає невід'ємною частиною життя дошкільнят та їхніх батьків. З яким хвилюванням діти танцювали свій останній вальс в цьому залі. Всіх випускників привітала директор Шара Т.В., яка побажала успіхів у навчанні, бути справжніми людьми та любити свою Україну, а також вручила майбутнім школярам подарунки. Батьки винесли подяку всьому колективу ДНЗ за створення сімейного затишку та надання високого рівня послуг дітям. То ж побажаємо, щоб у кожного випускника в неминучому дорослому житті обов`язково здійснилася дитяча мрія.

Веселе літо!

28.05.2015 р.
Зустріч веселого літа
Знову літо на порозі... Пора веселощів і розваг. У центрі створили святковий настрій для вихованців, організувавши справжнє "свято літа". Діти грали в ігри, танцювали та співали, а потім отримали смачні подарунки.
Пісня про добро:

Фінальний гала-концерт

12.05.2015 р.
Фінальний гала-концерт "Повір у себе"
Відбувся виступ наших вихованців у фінальному гала-концерті "Повір у себе", який проходив у ДК "Металлург" завода им. Карла Либкнехта, та були нагороджені дипломом переможця обласного фестивалю серед дітей молодшої категорії. Вітаємо!

Фестиваль 2015

29.04.2015 р.
Фестиваль "Повір у себе"
На Дніпропетровщині пройшов відбірковий етап ХХІІІ обласного фестивалю "Повір у себе". Наші вихованці - найкращі.

казка про репку

02.04.2015 р.
Вистава для дітей
Відбулася чергова розвага для наших вихованців - казка про репку у виконанні працівників центру.

оригамі

30.03.2015 р.
Мистецтво оригамі
У нашому закладі відбулося знайомство наших вихованців з технікою оригамі, різними прийомами й способами дії з папером. Діти багаторазово повторювали ті самі рухи, тренуючи пальчики й кисті обох рук. Вони створювали композиції з виробами, виконаними в техниці оригамі, розвиваючи цим художній смак, творчі здатності й фантазію.

відкрите заняття

24.03.2015 р.
Відкрите заняття з майбутніми першокласниками
Напередодні закінчення навчального року до центру завітали представники педагогічного колективу КЗО "Багатопрофільний навчально-реабілітаційний ресурсно-методичний центр корекційної роботи та інклюзивного навчання" ДОР з метою познайомитись з майбутніми першокласниками. Вчитель-дефектолог вищої категорії Бардак Л.Д. приготувала відкрите заняття, на якому вихованці продемонстрували добрі знання з різних розділів програми, показали вміння вчитись, слухати, розуміти вчителя і виконувати різні завдання. В цьому році до 1-го класу в КЗО "БНРРМЦКР та ІН" ДОР" та КЗО "НРЦ №10" підуть навчатися 17 вихованців центру. Вчителі початкових класів, які відвідали наш заклад з нетерпінням чекатимуть майбутніх першокласників.

театр у центрі

19.03.2015 р.
Театр в гостях у вихованців Центру
Театр - мистецтво синтетичне, діти дуже люблять цю діяльність, адже театр діє на дитину цілим комплексом художніх засобів, що дає змогу вдосконалювати у дитини психічні процеси і здійснювати психогімнастику. Це розвиток пізнавальних інтересів дітей, удосконалення психічних процесів (пам'яті, уяви, мислення), розширення світогляду та мовленнєвого спілкування. І ще один важливий аспект - це високий рівень естетичного виховання, адже він поєднує в собі вплив музики, танцю, пластики, мовлення та зображувального мистецтва. Театр позитивно впливає на емоційну сферу дитини, він акумулює життєву мудрість, оптимізм, духовну енергію народу. Театр-студія "Восхищение" (художній керівник Алла Чернікова) від Дніпропетровської обласноі благодійної організації "Твій вибір" неодноразово відвідують вихованців Центру з театралізованими виставами. Театральне дійство, музична казка, лялькова вистава чи інсценізована сюжетна гра - це перш за все для дитини свято, нехай маленьке, але свято з посмішками, оплесками і гарним настроєм.

8 березня

06.03.2015 р.
Міжнародний жіночий день 8 Березня
Теплий промінь березневий розбудив весну. Разом з весною прийшло свято милих жінок - мам, бабусь, сестер, коханих. Вихованці центру піснями, танцями та усмішками вітали своїх мам та бабусь зі святом: щоб були здоровими, жили в мирі та добрі, щоб здійснились їхні мрії.

Свято Масляної

19.02.2015 р.
Свято Масляної у Центрі
Діти дружно всі зібрались весну зустрічати та зиму проводжати. Малечі дуже хочеться скоріше провести зиму. Дорослі напекли млинців, пиріжків, пряників з медом і цим зустрічали весну. Грали в ігри, співали, танцювали. Дітей розважали Бабуся Ягуся, Снігова баба, дід Василь, тітки-хазяйки. Палили опудало, щоб зима скоріше пішла і весна тепло, радість і мир нам всім принесла.

Кількість переглядів:счетчик посещений